با خواندن وبلاگ آیتونز گیفت کارت از آخرین تغییرات و اخبار روز با خبر شوید

معرفی و آموزش بازی استراتژیک Game of War – Fire Age

معرفی و آموزش بازی استراتژیک Game of War – Fire Age

Game of War – Fire Age یا معادل فارسی آن بازی جنگ – دوران آتش نام یک بازی استراتژیک مهیج دیگر می باشد که می تواند ساعت های بسیاری شما را درگیر خودش کند.

در Game of War شما به عنوان پادشاه باید منابع را مدیریت کنید , سرباز ها و جنگاوران شجاع تربیت کنید و بتوانید با لشگری که تربیت کرده اید دشمنان خود را شکست دهید و در بازی پیشرفت کنید.

طی آمار های ارائه شده Game of War روزانه بیش از ۳٫۵ میلیون کاربر فعال دارد و هر روز به این عدد اضافه می شود.

اما این همه آنچه که در بازی می بینید نیست , Game of War دارای دنیای بسیار وسیعی می باشد که در هیچ کدام از بازی های استراتژیک آن را تجربه نکرده اید , محیط بازی بسیار شبیه به فیلم های جنگی و لشگر کشی های طبیعی می باشد و این هیجان بازی را دوچندان می کند. در ادامه و در پست های بعدی به ابعاد گوناگون این بازی پرهیجان خواهیم پرداخت.

در ابتدا لازم می بینیم مقدماتی در مورد شروع بازی و آشنایی کلی با سرزمین درون بازی بیان کنیم.

هنگامی که برای اولین بار بازی را اجرا می کنید با صفحه ای مانند تصویر زیر رو برو می شوید که باید کمی صبر کنید تا بازی اطلاعات لازم را از سرور دریافت نماید.

پس باز شدن بازی گزینه Play Now را انتخاب کنید. ( Game Of War یک بازی رایگان می باشد و هیچ نگرانی ای دراین مورد نداشته باشید. ) گفتنی است برای اجرای این بازی شما نیاز به اینترنت دارید.

پس از شروع بازی اولین شخصیت درون بازی رو مشاهده می کنید که شما را در اجرای بازی کمک می کند , نام او Athena ( الهه عقل و زیبایی ) می باشد.

ساخت روستا :

برای شروع به پادشاهی کردن بر یک سرزمین پررونق نیاز به این دارید که ملزومات اساسی سرزمین را آماده کنید.

یکی از این ملزومات Farm یا همان منطقه کشاورزی می باشد.

برای ساخت مزرعه قسمت تعیین شده را انتخاب کنید. پس از انتخاب مکان مورد نظر یک منو باز می شود که از شما می پرسد می خواهید چه structure  یا ساختاری بنا شود , Farm را انتخاب کنید.

ساختمان دیگری که باید آپگرید کنید دژ پادشاهی شماست , دژ ساختمان بسیار مهمی در طول بازی می باشد که به وسیله آن امکان آپگرید کردن دیگر ساختمان ها و ساختار ها به شما داده می شود.

دژ پادشاهی را انتخاب کنید و گزینه Update را بزنید.

با انتخاب Stronghold گزینه هایی مبنی بر این که می خواهید کدام ساختمان ها آپگرید شوند نیز به شما نمایش داده می شود که با توجه به میزان ذخایر منابعی که در دست دارید و لول دژ می توانید آن ها را آپگرید کنید.

سرباز خانه , دانشگاه , بیمارستان از جمله ساختمان هایی هستند که توسط دژ پادشاهی یا همان Stronghold آپگرید می شوند.

Barracks یا سربازخانه محلی است که نیرو های خود را در آن آموزش می دهید و می شود گفت حیاتی ترین ساختمان در پیش برد اهداف یک پادشاهی محسوب می شود.

Academy یا دانشگاه مکانی است که در آن می توانید تحقیقات انجام دهید و تکنولوژی های جدیدی را در پادشاهی خود به کار بگیرید.

Hospital یا بیمارستان مکانی است که در مواقعی که سربازان شما وارد یک جنگ می شوند و به سرزمین خود باز می گردند در آن زخم های خود را ترمیم می کنند.

مدیریت این ساختمان ها با شماست تا بتوانید با برنامه ریزی خود بهترین بازده را در سرزمین پادشاهی خود داشته باشید.

تشکیل ارتش :

برای ساخت سرباز ها و تشکیل ارتش , ابتدا Barracks یا سربازخانه را انتخاب کنید.

پس از باز کردن سرباز خانه منو زیر به شما نمایش داده می شود.

در این منو می توانید هر کدام از سرباز هایی که علاقه به آموزش آن ها را دارید را انتخاب کنید و با توجه به منابع و نقاط ضعف و قوت هر سرباز , آن را آموزش دهید.

پس از اتمام نبرد ها , تعدادی از سربازان شما به سرزمینشان باز می گردند , اما ملاحظه می کنید که مجروح هستند , برای التیام زخم سربازان کافیست به قسمت Hospital یا بیمارستان رفته و گزینه Heal را انتخاب کنید تا سربازان شما مداوا شوند.

 حمله کردن :

برای حمله کردن کافیست عکس نقشه کره زمین در قسمت بالای صفحه نمایش را انتخاب کنید , سپس روستا هایی که متعلق به شما نیستند را انتخاب کنید.

پس از انتخاب روستا مورد نظر ۴ گزینه به شما نمایش داده می شود.

Profile : نام و مشخصات کلی روستا مورد نظر را نمایش می دهد.

Scout : افتخارات و آمار روستا را نمایش می دهد.

Rally : پشتیبانی

Attack : حمله

اگر گزینه Attack را انتخاب کنید گزینه هایی برای انتخاب کردن سرباز های مورد نظر برای این حمله به شما نمایش داده می شود , با انتخاب سرباز ها جنگ شروع می شود و پس از مدتی نتیجه آن به شما نمایش داده می شود.

در بازی قسمتی نیز به نام Quests وجود دارد که با تکمیل هر کدام از ماموریت های درون بازی به شما امتیازاتی می دهد.

Daily Quests نیز روزانه ماموریت های متفاوتی به شما می دهد که می توانید با تکمیل آن ها به جمع آوری سکه درون بازی بپردازید.

4 Responses to “معرفی و آموزش بازی استراتژیک Game of War – Fire Age”

 1. Evi

  سلام خیلی ممنون از آموزش خوبتون 🙂

  پاسخ دادن
 2. hamed

  سلام
  من گزینه gold store رو نمیتونم باز کنم. لطفا کمک کنید.

  پاسخ دادن
 3. Masoud

  من الان تو مرحله ٤ هستم كه بعد از انجام دادن دستوراتي كه بازي به من داد الان به دستوري رسيدم كه نميدونم بايد چكار كنم.لطفا راهنمايي كنيد
  دستور داده شده به اين ترتيب است complete prize 1 milestone of a solo event

  پاسخ دادن

گذاشتن پاسخ